MISBHV
 • Zwroty

  Chcesz coś zwrócić? Nie ma problemu, każdą rzecz można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Zwracany towar nie może być używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów noszenia lub uszkodzeń. Do zwrotu należy dołączyć otrzymany paragon, oraz wypełniony formularz zwrotów, który można pobrać tutaj. Pamiętaj, bez wypełnionego formularza procedura może się znacznie wydłużyć.

  Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych po upływie wyznaczonego terminu oraz artykułów, które nie są w takim samym stanie, w jakim zostały otrzymane.

  Gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za towar w ten sam sposób, w jaki został dokonany zakup.

  W przypadku zwrotu lub wysyłki towaru do wymiany, jej koszt leży po stronie klienta.

  W przypadku wymiany, towar ponownie wysyłamy na nasz koszt.

  Adres do zwrotu:
  MISBHV
  Debnicka 6
  30-326 Krakow
  Poland

 • Zamówienia

  Dostałeś niekompletne zamówienie, pomyliliśmy się z Twoim zamówieniem albo któryś z zamówionych produktów jest uszkodzony?

  Skontaktuj się naszym Biurem Obsługi Klienta: store@misbhv.com, podaj nam nr zamówienia i opisz sytuację, w przypadku uszkodzonego produktu podaj nazwę wadliwego produktu, opisz wadę oraz – jeśli to możliwe – wyślij nam jej zdjęcie, a my postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.

 • Dostawa

  Nie otrzymałeś jeszcze swojego zamówienia?

  Poczekaj 5 dni roboczych od momentu gdy status zamówienia zmieni się z ‘processing’, który oznacza że oczekujemy na wpłatę, na ‘complete’, który oznacza że właśnie otrzymaliśmy wpłatę i przygotowujemy paczkę do wysyłki.

  Jeśli nie otrzymałeś zamówienia po tych 7 dniach, skontaktuj się z nami: store@misbhv.com